Karrier

Keressük gépészmérnökünket vagy mechatronikai mérnökünket!

Főbb feladatok, munkák:

  • egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó gépészeti tervezési munka
  • gyári hatékonysági projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • alkalmazkodás és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • fiatal, műszaki beállítottságú csapat
  • Versenyképes havi alapbér, cafeteria
  • a munkatársak szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • bejárási támogatás

A munkavégzés helye: Keszthely.

Elvárt végzettség: főiskola/egyetem.

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot.

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást.

MUNKALEHETŐSÉG HEGESZTŐ ÉS LAKATOS MUNKAKÖRBE TAPOLCA-KESZTHELY VONZÁSKÖRZETÉBŐL!

Nagyon változatos, ritkán ismétlődő, egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó, érdekes és egyedi munkára keresünk hegesztő és lakatos munkatársat.

Pályakezdőket is szívesen látunk.

Szorgalmas, együttműködő, az akadályokban nem a gátat, hanem a kihívást látó, a szakma szépsége által motivált olyan személyt keresünk, aki ezt a kreatív munkát akár szórakozásként, hobbiként fogja fel, azaz szereti, amit csinál. Csapatban is és egyedülállóan is tud alkotni. A hangsúly az "alkotás" szón van.

Fiatal, műszaki beállítottságú, jókedvű csapat, kiváló hangulat.

Rengeteg és érdekes munka. Szakmai fejlődési lehetőség.

Total-Gép Kft.