Karrier

Keressük gépészmérnökünket vagy mechatronikai mérnökünket!

Főbb feladatok, munkák:

  • egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó gépészeti tervezési munka
  • gyári hatékonysági projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • alkalmazkodás és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • fiatal, műszaki beállítottságú csapat
  • Versenyképes havi alapbér, cafeteria
  • a munkatársak szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • bejárási támogatás

A munkavégzés helye: Keszthely.

Elvárt végzettség: főiskola/egyetem.

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot.

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást.

Általános gépkezelő

  • A vállalat CNC gépeinek beállítása, kezelése (plazmavágó, lézervágó, lángvágó, CNC élhajlító)
  • A kész munkadarabok méretének ellenőrzése
  • Fémipari végzettség (a vezérlések ismerete nem feltétel)
  • Műszaki szemlélet
  • Számítástechnikai alapismeret
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás
  • Bejárási támogatás
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Tapolca és Keszthely.

Villanyszerelő

    • Gépek, berendezések villamossági karbantartása és szervízelése
    • A berendezések optimális kihasználásának felügyelete, ellenőrzése

    • Villanyszerelő és/vagy villamosipari végzettség
    • Problémamegoldó képesség